Witamy w Złotej Rybce w Kołobrzegu!

Dom z pokojami gościnnymi "Złota Rybka" w Kołobrzegu położony jest w zacisznej dzielnicy willowej, otoczonej zielenią, blisko centrum miasta. Do centralnie zlokalizowanej Starówki kołobrzeskiej, uroczej dzielnicy częściowo zabytkowej, a częściowo stylizowanej zabudowie starówkowej jest ok. 15-20 min. spaceru. Od nadmorskiego pasa dzieli ok. 20-25min. spaceru. W odległości ok. 300m znajduje się duży sklep samoobsługowy, gdzie niedrogo można nabyć niezbędne produkty żywnościowe.

Posesja

Teren posesji jest ogrodzony. Jest możliwość bezpłatnego parkowania samochodu na posesji lub przed domem. Pokoje znajdują się w skrzydle domu jednorodzinnego i posiadają niekrępujące wyjścia bezpośrednio na zewnątrz budynku. Pokoje na piętrze posiadają szeroki balkon, na którym stoją stoliki i krzesełka. Z pokoi na parterze wychodzi się na taras, gdzie również są stoliki i krzesełka ogrodowe. W ogrodzie jest możliwość grillowania.

Ogród (Otoczenie posesji)

Na terenie posesji znajduje się altanka wyposażona w duży grill oraz stoły i ławy. Jest to znakomite miejsce do przygotowania posiłku i miłego spędzenia czasu wśród zieleni.

Serwis

- prywatna łazienka (prysznic),
- telewizor,
- dostęp do internetu (WIFI),
- niekrępujące wyjścia,

- prywatna toaleta,
- część wypoczynkowa,
- stolik / biurko,
- szafa,

- wygodne łóżka,
- szeroki balkon / taras,
- darmowy parking,
- zestaw do grillowania.

Galeria

Zasady rezerwacji

Aby dokonać rezerwacji należy telefonicznie uzgodnić warunki, a następnie dokonać wpłaty zaliczki określonej w rozmowie telefonicznej przez przelew na podane konto w mBanku lub przesłanie zaliczki przekazem pocztowym na podany adres oraz przefaksowanie dowodu wpłaty w celu szybszej rezerwacji.

Rezerwacja ważna od chwili otrzymania należności.

Doba hotelowa trwa od 16:00 (przy zajmowaniu pokoju) do 10:00 (przy opuszczaniu pokoju).

Kontakt

E-mail:
wlokaz@go2.pl

Telefon (mobile):
+48 601 582 585

Telefon / Fax:
+48 94 35 273 03

Adres:
Złota Rybka
ul. Kazimierza Wielkiego 4,
Kołobrzeg